Diyarbakır Rehberi
SIKÇA SORULAN SORULAR
1. Biz Kimiz?

Biz; güzel kentimiz Diyarbakır'ı tüm Türkiye'ye hatta dünyaya tanıtan Diyarbakır Tanıtım Rehberi'yiz

Tarihin taşlara yazıldığı güzel kentimiz Diyarbakır'ı tanıtırken siz değerli firmalara da sayfamızda yer açarak firmanızı ziyaretçilerimize tanıtarak marka bilinirliğinizi arttırarak sektörünüzün önde gelen temsilcilerinden biri olma fırsatı sunuyoruz. 

Geçmişten bugüne medeniyetlere kucak açmış şehrimiz Diyarbakır, sayfamızda detaylı olarak yayınladığımız haber, makale, görsel medya araçlarıyla tanıtılmaktadır.

Sürekli güncellenen sayfamız aracılığıyla aylık binlerce ziyaretçiye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.


Siz değerli firma sahiplerinin sayfamızda yer alması sizlere etkili reklamı ekonomik ve profesyonel olarak yapma avantajı sağlayacaktır...

2. Neden İnternet Reklamcılığı?

İnternetin hızlı gelişimi ile globalleşme süreciyle dünya küçük bir kasaba halini almıştır. Dünya Üzerinde en küçük bir bilgiye bile çok kısa sürede ulaşmak mümkün olmuştur. '' İnternet Reklamcılığı '' ile çok kısa sürede çok kişiye ulaşarak ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmak çok kolay ve ekonomik hale gelmiştir. Ölçülebilir, esnek ve doğrudan iletişime dayalı olması ile en etkili reklam alanlarından biri haline gelmiştir internet reklamcılığı. 

 

Neden İnternet Reklamı Vermelisiniz?

İnternet artık markalar için alternatif bir pazarlama platformu olmaktan çıktı. Günümüzde neredeyse hayatımızın tamamına yön veren dijital dünya, pazarlama faaliyetlerinin de odağını oluşturuyor. Geleneksel reklam mecraları hala varlığını sürdürse de yapılan araştırmalar da gösteriyor ki bu alan yapılan reklam yatırımları her geçen gün azalıyor.

Türkiye’de 12 yaşın üzerindeki nüfusun 25 milyonu internet erişimine sahip. Bu nüfusun yaklaşık 18,5 milyonunu da 35 yaşın altında olan ve tüketim potansiyeli en yüksek grup oluşturuyor. Markaların bu grupta yer alan hedef kitlelerine ulaşabilmesi için internet reklamcılığı önem taşıyor. Peki bunun dışında markaların geleneksel reklamlar yerine internet reklamcılığını tercih etmesi için ne gibi nedenler var? 

   1.Ölçülebilirlik

İnternet reklamcılığında hangi reklamın size yüksek dönüşüm sağladığını hangi platformda ne kadar etkileşim gerçekleştiğini net olarak görebilirsiniz. Böylece size en uygun kanalları belirleyebilir, çeşitli analizlerle müşteri kazanmak için yaptığınız harcamaların geri dönüşünü tespit edebilirsiniz.

Online reklamlar firmanıza daha etkili pazarlama stratejileri oluşturmak için geniş bir bakış açısı kazandırır. Geleneksel pazarlamada elinde hiçbir veri olmadan strateji oluşturmaya çalışan pazarlama uzmanlarının işi artık daha kolay

   2.Hedefleme

En değerli müşterilerinizin kimler olduğunu biliyor musunuz? Online reklamlar hedefleme ve yeniden hedefleme alternatifleriyle hem en değerli müşterilerinizi belirleme hem de müşteriye dönüştürebileceğiniz internet kullanıcılarına doğrudan ulaşmanıza yardımcı olur. İnternet reklamlarıyla; cinsiyet, bölge, eğitim, ilgili alanı gibi gruplandırmalarla belirleyebileceğiniz hedef kitlenize ulaşmanız çok kolay.

  3.Marka Bilinirliği

Online reklamlar web sitenize kaliteli trafik sağlayarak marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı olur. Başarılı online hedefleme kampanyaları yapan şirketler, potansiyel müşterilerini etkileyecek kişiselleştirilmiş çeşitli kampanyalar ve rich media (zenginleştirilmiş medya) uygulamalarıyla marka ve müşteri arasında duygusal bir bağ kurmayı başarıyor.

   4.Esneklik

Televizyonda ya da yazılı medyada yer alan reklamlarda değişiklik yapmak ne kadar zorsa online reklam kampanyalarını güncellemek ve istediğiniz noktaları tekrar düzenlemek o kadar kolay. İnternet reklamcılığının geleneksel reklam kanallarıyla karşılaştırıldığında sahip olduğu bu esneklik birçok markaya avantaj sağlıyor. Müşteri ihtiyaçlarına ve marka stratejilerine uygun olarak yer ve zaman kısıt olmadan güncelleyebileceğiniz reklam kampanyaları yaptığınız yatırımın karşılığını tam olarak alabilmek için önemli bir nokta.

   5.Maliyet

Dijital kanallardaki reklamların maliyeti genellikle reklamın boyutu, konumu ya da performans bazlı olarak belirlenir. Hangi ücretlendirme şekli kullanılırsa kullanılsın internet reklamlarının maliyeti televizyon, radyo ya yazılı geleneksel reklam türlerinden çok daha düşük. Ayrıca geleneksel reklam kanallarında ödeme yapıldıktan sonra ücretlendirme konusunda herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değilken, performans bazlı reklamlarda maliyeti sınırlandırmak için reklam verenler sonsuz bir özgürlüğe sahip.

3. Bizi Tercih Etmek Niçin Önemli?
  • Bir işletmenin bütün yönlerini tüm Türkiyeye hatta dünyaya tanıtarak işletmenizi kalıcı hale getirmek.
  •  Bizimle Birlikte İnternet Reklamcılığı ile sizi sektörünüzün önde gelen firmalarından biri yaparak fark yaratmak.
  • Siz firma sahiplerini hedef kitle ile direk buluşturarak iletişim kurabilmek.
  • Sınırsız Hizmetlerimizle reklamın her yönüyle ihtiyaçlarınıza cevap olmak.
4. Biz Ne Yaparız?
Siz değerli firma sahiplerini müşterilerinizle doğrudan görüştürerek iş hacminizi artırmanızı sağlıyoruz. Bu sayede sizleri milyonlarla buluşturuyoruz. Sizleri seçeceğiniz üyelik paketlerindeki hizmet içerikleriyle sayfamıza ekleyerek etkili internet reklamcılığı yapmaktayız. 
 
Reklam hizmetlerimiz sadece üyelik paketleriyle sınırlı olmayıp. Farklı reklam seçenekleri de sunmaktayız. Bunlar anasayfamızdaki vitrin bölümü ve sizin için özel oluşturulacak reklam alanlarımızdır.
 
5. Sayfamızdaki Üyelik Tipleri ve Verilen Hizmetler Nelerdir?
Sayfamızda tanıtımınızı yapabileceğiniz üyelik tipleri, vitrin bölümü ve reklam alanları mevcut olup bu bölümlerin siz değerli firma sahiplerine sunacağı sınırsız hizmetlerlerinden aşağıdaki gibi faydalanabilirsiniz.
 
1. Normal Üyelik:Yıllık 100 TL
Firmanızın adı, iletişim bilgileri (adres-telefon-fax), firma yetkilisi, sınırsız eleman ilanı, facebook beğeni ve yorum hizmeti, 1 sektöre kayıt.  hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
2. Gümüş Üyelik:Yıllık 300 TL
Firmanızın adı, iletişim bilgileri (adres-telefon-fax-email-web-facebook), firma yetkili, sınırsız eleman ilanı, facebook beğeni ve yorum hizmeti, aynı anda 3 sektöre kayıt, firma detayları, video, firma resimleri, arka plan menü renkleri, 5 yıldızlı beğeni modülü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
3. Altın Üyelik:Yıllık 500 TL
Firmanızın adı, iletişim bilgileri (adres-telefon-fax-email-web-facebook), firma yetkili, sınırsız eleman ilanı, facebook beğeni ve yorum hizmeti, aynı anda 5 sektöre kayıt, firma detayları, video, firma resimleri, arka plan menü renkleri, 5 yıldızlı beğeni modülü, ilan ekleme, ürün ekleme, haber ekleme ve emlak modülü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
Vitrin Bölümü: Aylık 200 TL
Vitrin bölümü anasayfamızda yer almış olup sayfamızı ziyaret eden herkes firmanızı logonuz ile görebilecektir. Anasayfamızın vitrin bölümünde yer alabilmeniz için yukardaki üyelik paketlerinden birini satın almış olmanız gerekmektedir.
 
Reklam Alanları: Seçmiş Olduğunuz Yere Göre Ücretlendirilir.
Anasayfamızda yüzlerce reklam alanı mevcut olup dilediğiniz yere firmanızı yerleştirebileceksiniz. Reklam alanı sadece bir firmaya ait olup rakiplerinize fark yaratacaksınız.

 

6. Firmalar İçin Bilgilendirme

        Değerli Diyarbakır Rehberi üyeleri;

 

 

        Sitemizde firmanızla ilgili yapacağınız güncellemeler sonrası(ilan ve haber yayınlama, resim değişikliği, firma bilgileri değişikliği vb.) firmanız yayından sistem tarafından otomatik olarak yayından kaldırılıp bizim onayımız için beklemeye alınmaktadır. Bu firmanızla veya sayfamızla ilgili bir sorun değil güvenlik nedeniyle alınmış tedbirdir. Biz onayladıktan sonra güncellemeleriniz yapmış olduğunuz değişikliklerle yayına girecektir.

 

         Yayınladığınız haber, ilan, duyuru ve hakkımızda bölümllerinin orjinal iiçerikle yazılması size katkı sağlayıp. Google aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. 

Çalıntı veya kopya metinler firmanız için Google tarafından olumsuz ve gereksiz bilgi olarak alıgılanmaktadır.

Metin içeriklerinizi kendi orjinal cümlelerinizle yazmanız yazarken de dilbilgisi kurallarına uymanız size avantaj katacaktır.   

 

        Unutulan şifre bilgilerinizi anasayfamızda bulunan üye girişi bölümünden şifremi unuttum butonuna basarak çıkan sayfada email veya kullanıcı adınızı girerek şifrenizin mailinize  gelmesini sağlayabilirsiniz. Şifrenizi dönemsel olarak güncellemeniz güvenlik açısından önemlidir.           

        Firmanızın resimlerini değiştirmek istediğinizde resimlerinizin max 1500 pixel boyutunu geçmemesine dikkat ediniz.

 

        Tüm dilek ve temennilerinizi info@diyarbakirrehberi.net mail adresimize iletebilirsiniz.

 

        İyi çalışmalar dileriz...

 

 

 

E-Bülten

Emailinizi ekleyerek web sitemizdeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.Son Eklenen Haberler
    Facebook Login